Reklama

Reklama

FC Koeln obserwuje Michała Maka

FC Koeln interesuje się pomocnikiem Lechii Gdańsk, a Michał Mak jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, co nie uszło uwadze Niemców.FC Koeln ostatnio po Polaka sięgnęło w 2014 r., wówczas do Kolonii z Górnika Zabrze przeniósł się Paweł Olkowski. Po niezłym początku reprezentant Polski ma ogromne problemy z grą, ale to nie zraża działaczy FC Koeln do obserwowania polskiego rynku.

Tym razem na celowniku Niemców znalazł się Michał Mak, który coraz lepiej radzi sobie w Lechii Gdańsk. 25-letni skrzydłowy od lat uznawany jest za wielki talent, a ostatnio to potwierdza. 

W sobotnim meczu z Legią był najlepszym zawodnikiem na boisku, a dzięki jego szybkości z murawy został wyrzucony Ariel Borysiuk (zawodnik wicemistrzów Polski nie mógł dogonić Maka i musiał się ratować faulem). Te popisy przy Łazienkowskiej mieli oglądać wysłannicy Koeln.

Ten klub od lat specjalizuje się w wyszukiwaniu utalentowanych zawodników, z których część następnie próbuje odsprzedać z zyskiem. Wcześniej w tym klubie grali m.in. Sławomir Peszko i Adam Matuszczyk.

Koeln obecnie zajmuje 11. miejsce w Bundeslidze.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama