Reklama

Reklama

Wielki szał na Lecha Poznań przed meczem Ligi Mistrzów. Bilety jak woda

Pięć tysięcy biletów nabyli kibice Lecha Poznań w pierwsze 50 minut sprzedaży wejściówek na starcie eliminacji Ligi Mistrzów z Karabachem Agdam. Zainteresowanie jest tak duże, że system sprzedażowy nie wytrzymuje.

Lech Poznań został mistrzem Polski po raz pierwszy od siedmiu lat. Kibice Kolejorza wyczekali się bardzo długo, musieli znosić wiele porażek i upokorzeń. W końcu się udało, a feta mistrzowska była wielką erupcją radości.  

Kolejnym krokiem jest walka w europejskich pucharach. I chociaż po mistrzostwie przyszły na fanów Lecha Poznań duże ciosy takie jak odejście trenera Macieja Skorży czy nadal brak wielu transferów (Kolejorz podpisał tylko Artura Rudko, w trakcie załatwiania są Afosno Sousa i Giorgi Citaiszwili), to jednak zainteresowanie rywalizacją pucharową jest ogromne.

Reklama

Lech Poznań sprzedaje bilety na pniu

W 50 pierwszych minut sprzedaży biletów na wtorkowy mecz Lecha z Karabachem Agdam rozeszło się 5 tysięcy biletów, aż system sprzedaży padł. Rzecznik prasowy klubu Maciej Henszel apeluje więc do kibiców o cierpliwość. Stowarzyszenie kibiców Lecha wydało odezwę wzywającą do przybycia gremialnie na stadion i wsparcia zespołu zwłaszcza dopingiem z Kotła. Jak napisali, rozumieją że wyjazd na rewanż na kaukaz może być dla wielu trudny.

Lech Poznań wylosował w Lidze Mistrzów fatalnie. W pierwszej rundzie ma najtrudniejszego możliwego rywala, azerski Karabach Agdam. Gdy go przejdzie, znów czeka rywal najmocniejszy z możliwych - szwajcarski zespół FC Zurich.

Mecz Lecha z Karabachem Agdam odbędzie się we wtorek 5 lipca o godz. 20.

GRA NAWROTA o Lechu Poznań. Przy trzynastym pytaniu będzie zaskoczenie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL