Reklama

Reklama

Tak piłkarze Lecha przeżyli zdobycie tytułu - kapitalna radość w szatni

Wszyscy trzymający kciuki za Lecha Poznań mają dzisiaj na twarzach szerokie uśmiechy, bo Kolejorz już oficjalnie został mistrzem Polski. Piłkarze Lecha wspólnie oglądali mecz Rakowa Częstochowa i niesamowicie świętowali zwycięską bramkę Zagłębia Lubin.

Lech najpierw musiał jednak wykonać swoje zadanie, czyli wygrać derbowe starcie z Wartą. To nie było łatwe zadanie, bo już od 10. minuty Warta prowadziła po trafieniu Michała Kopczyńskiego z rzutu karnego.

Kolejorz jednak szybko się pozbierał i jeszcze przed przerwą odwrócił wynik, dzięki trafieniom swoich niezawodnych w tym sezonie asów - Joao Amarala i Mikaela Ishaka.

Ekstraklasa. Piłkarze Lecha Poznań świętują mistrzostwo Polski

Droga do Poznania po zwycięstwie nie była daleka, więc piłkarze Lecha postanowili wspólnie oglądać mecz Zagłębia z Rakowem. Dani Ramirez prowadził na swoim instagramowym koncie relację na żywo z tego wydarzenia.

Reklama

Dzięki temu nagrał się moment skutecznego rzutu karnego Kacpra Chodyny, który zadecydował o tym, że już teraz wszyscy związani z Lechem mogą świętować ósmy w historii tytuł mistrzowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL