Reklama

Reklama

Szymon Pawłowski wznowił treningi

Dobra wiadomość dla kibiców Lecha Poznań. Jeden z kluczowych zawodników "Kolejorza" Szymon Pawłowski wznowił treningi.

Pawłowski na razie trenuje indywidualnie i jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie do dyspozycji trenera Jana Urbana.

Za dwa tygodnie piłkarz czeka kolejna konsultacja medyczna i dopiero wtedy zapadnie decyzja o ewentualnym powrocie na boisko. Być może Pawłowski będzie występował w specjalnej masce. "Maski często opierane są właśnie na kości jarzmowej, tak jest w przypadku złamania nosa. Pracujemy nad tym, żeby przygotować taką maskę. Niewykluczone jednak, że Szymon zacznie grać bez niej. To do niego należy ostateczna decyzja" - powiedział szef sztabu medycznego "Kolejorza" dr Krzysztof Pawlaczyk cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

29-letni pomocnik na początku marca złamał kość jarzmową. Bolesnej kontuzji zawodnik nabawił się w meczu z Górnikiem Zabrze, kiedy zderzył się głową z obrońcą rywali Bartoszem Kopaczem.

Reklama

Do końca sezonu zasadniczego Ekstraklasy pozostały dwie kolejki. Lech, który broni mistrzowskiego tytułu, jest już pewny gry w czołowej "ósemce".

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL