Reklama

Reklama

Szymon Pawłowski wraca do treningów

W tym tygodniu do piłkarzy Lecha przygotowujących się do spotkania z Koroną dołączy Szymon Pawłowski, który wyleczył kontuzję, której nabawił się w starciu o Superpuchar Polski z Legią Warszawa.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Pawłowski doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda, a jego miejsce w pierwszych trzech spotkaniach Lotto Ekstraklasy zajmowali Maciej Gajos i Radosław Majewski. W tych spotkaniach "Kolejorz" zdobył zaledwie punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

"W tym tygodniu będzie wracał do zespołu i rozpocznie pracę na pełnych obciążeniach. Występ Pawłowskiego w sobotnim meczu z Koroną nie jest wykluczony. O tym czy piłkarz wyjedzie z drużyną na mecz do Kielc i w nim zagra zadecyduje trener Urban" - twierdzi klubowy lekarz dr Krzysztof Pawlaczyk. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy