Reklama

Reklama

Smuda szykuje ciekawe transfery

Lech Poznań szykuje mocne uderzenie na koniec okienka transferowego. W czwartek będzie wiadomo, czy "Kolejorza" już teraz wzmocni Damian Gorawski. Na Bułgarską może też trafić Manuel Arboleda.

Zakupów można dokonywać jeszcze tylko przez kilka dni (do północy 31 sierpnia), ale w Poznaniu uznali,że to wystarczająco dużo czasu, aby pozyskać jeszcze kilku zawodników. Największym hitem może być sprowadzenie na Bułgarską Gorawskiego z FK Moskwa. Sprawa tego transferu ma się wyjaśnić już w czwartek. Okaże się bowiem, czy przejście byłego reprezentanta Polski do Lecha możliwe jest już teraz czy na przykład dopiero w styczniu, kiedy piłkarzowi kończy się kontrakt.

Do Poznania trafić może też Arboleda z Zagłębia Lubin, który znowu bardzo chciałby zagrać pod okiem Franciszka Smudy. To właśnie szkoleniowiec Lecha sprowadził Kolumbijczyka do Polski. Piłkarz ma jednak ważny, do 2009 roku, kontrakt z mistrzem Polski, dlatego zmiana barw klubowych wiązałaby się z zapłaceniem kwoty odstępnego , która w tej chwili wynosi pół miliona euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje