Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (35 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (32 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Wisła Płock (23 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (21 pkt.)

Skaczący i śpiewający właściciel Lecha Poznań - niezwykłe sceny na filmie

Właściciel Lecha Poznań Piotr Rutkowski uśmiechnięty wkracza do szatni, daje się wciągnąć nie tylko w śpiew, ale nawet w tańce i podskakiwanie z piłkarzami, wśród których prowodyrem jest Pedro Tiba. A wszystko to na filmie nagranym przez klubową telewizję po meczu Legia Warszawa - Lech Poznań.

Lech Poznań wygrał z Legią Warszawa 1-0, co ma ogromne znaczenie nawet nie tyle sportowe, co społeczne. Kibice Lecha są uradowani, odetchnęli z ulgą, a zespół po tym zwycięstwie zachował pozycję lidera i wysokie morale. Widać to na filmie udostępnionym przez kanał filmowy Lecha Poznań i przygotowany przez jego dział medialny. Pokazuje on radość nie tylko zawodników w szatni. Dołączył do nich właściciel klubu Piotr Rutkowski.

Lech Poznań. Piotr Rutkowski w szatni

Reklama

Piotr Rutkowski był całymi miesiącami czy latami krytykowany, podobnie jak drugi z prezesów - Karol Klimczak. Przez lata w sieci pokazywano sobie głównie filmiki z jego udziałem, na których powtarzał przed czystką kadrową w 2019 roku: "Ja się nigdy nie poddam". Pokazywano ironicznie jako memy, bowiem Lech nie odnosił sukcesów i stawał się pośmiewiskiem ligi.

CZYTAJ TAKŻE: Mikael Ishak bohaterem meczu Lech - Legia, ale także tego, co po meczu

Wraz z nastaniem 2021 roku prezes Piotr Rutkowski przestał udzielać pogłębionych, rozliczających wpadki Lecha wywiadów, zniknął i zaszył się w gabinecie. Aż przyszła obecna przemiana Kolejorza - jak się okazuje, także przemiana dotycząca jego.

Lech Poznań zdecydował się w ramach pokazywania kulis meczu z Legią w Warszawie udostępnić nagrania, na których widać zachowanie właściciela Lecha w szatni po meczu przy Łazienkowskiej. Piotr Rutkowski nie tylko wkroczył do niej z gratulacjami, ale dał się wciągnąć przez piłkarzy do zabawy. Szeroko i radośnie uśmiechnięty tańczył z nimi, śpiewał, podskakiwał, brał udział w celebracji. Widać po nim ogromną frajdę i ulgę, jaka towarzyszyła temu zwycięstwu. W trakcie meczu widzieliśmy bowiem przebitki na Piotra Rutkowskiego i Karola Klimczaka na trybunach warszawskiego stadionu, gdy oglądali mecz w napięciu i towarzystwie szefa Legii, Dariusza Mioduskiego. Teraz to on ma problem, nie Lech.

Film można zobaczyć tutaj. 

Na filmie widać także przemowę trenera Macieja Skorży, który zwraca się do zawodników słowami: - Dobra robota, jak zwykle. Tym razem jednak mieliśmy szczególnie dobrą pracę zespołową. Gratuluję wam, celebrujcie teraz, ale pamiętajcie że już w piątek jest kolejny mecz. Jutro o godz. 11 trening dla chętnych.

Wszystkie skróty Ligi Mistrzów online w Interia Sport - ZOBACZ!

Kiedy gra Lech Poznań? gdzie oglądać?

W kolejnym meczu przy Bułgarskiej Lech Poznań zmierzy się z Wisłą Płock - w piątek 22 października o godz. 20.30. Transmisja w Canal+.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy