Reklama

Reklama

Rumak po klęsce Lecha z Pogonią: Wstyd, hańba i kompromitacja

- Ta pierwsza połowa, to jest wstyd, hańba i kompromitacja - przyznał Mariusz Rumak, trener Lecha Poznań po klęsce z Pogonią w Szczecinie 1-5 w meczu 23. kolejki Ekstraklasy.

Wszystkie gole dla Pogoni zdobył Marcin Robak.

- To co zrobiliśmy dziś sprawia, że nie zasługujemy, by grać z tym herbem na piersi - łącznie ze mną na czele. Ja jestem trenerem i ja ustawiam skład drużyny, więc odpowiadam za to jak gra zespół i jakie osiąga wyniki. Dzisiejszy rezultat, to po pierwsze moja wina - przekonywał Rumak.

- Każde wejście Pogoni w nasze pole karne w pierwszej połowie kończyło się bramką. Zapewniam, że w kolejnym meczu zobaczymy zupełnie inną drużynę Lecha. Być może także personalnie złożoną z innych graczy - dodał trener "Kolejorza".

Reklama

- Daliśmy dużo radości kibicom. Wynik niespodziewany. Nie myślałem, że wygramy z Lechem w Szczecinie w takich rozmiarach - powiedział Dariusz Wdowczyk, trener Pogoni.

- Cieszy mnie to jak graliśmy, że stwarzaliśmy wiele sytuacji bramkowych i że mieliśmy dziś Marcina Robaka. Gdyby Robak miał jeszcze kilka sytuacji w tym meczu, to strzeliłby jeszcze więcej goli, bo wszystko czego się dotknął zamieniał na bramki. My, w przeciwieństwie do trenera piłkarzy Lecha, mamy teraz przed sobą kilka dni, w których będziemy się upajali tym zwycięstwem - dodał trener "Portowców".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL