Reklama

Reklama

Pytania o Lecha Poznań. Maciej Skorża szuka odpowiedzi. Czy powie o mistrzostwie?

Mecze Lecha Poznań z Rakowem, Lechią i Podbeskidziem Bielsko-Biała przypadły na początek drugiej kadencji Maciej Skorża. Trener powtarza na konferencjach prasowych, że stawia sobie wiele pytań, na które musi odpowiedzieć do końca tego sezonu. Tych pytań i odpowiedzi - nie tylko w sprawie Niki Kwekweskiriego - szukamy w 9. odcinku podcastu "Lech na właściwym torze".

Lech Poznań ten pod względem sportowym już przegrał, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. A jednak ostatnie wiosenne mecze sezonu PKO Ekstraklasy mogą mieć wpływ na nastroje kibiców Lecha Poznań. - Wiemy o tym, że w Poznaniu wystarczy nawet krótka seria zwycięstw Lecha, by nadzieja u choć części kibiców się pojawiła. Tak może być i tym razem, bo trener Maciej Skorża jest w stanie dość szybko poukładać zespół - mówi Grzegorz Hałasik, dziennikarz Radia Poznań, w podcaście "Lech na właściwym torze". 

Lech Poznań i Maciej Skorża z ważnymi pytaniami przed następnym sezonem

Przed meczem Podbeskidzie - Lech, głośno zrobiło się o sprawie Niki Kwekweskiriego. Maciej Skorża zdecydował, że chce zatrzymać Gruzina, ale jego pozostanie na następny sezon nie jest przesądzone. Jak ułożyć środek pola przy ew. pozostawieniu Gruzina i po transferze Radosława Murawskiego? Czy sytuacja Lecha Poznań z bramkarzami jest ustabilizowana? Czy częste podkreślanie przez trenera, jak ważne jest podejście mentalne, może oznaczać selekcjonowanie piłkarzy pod tym kątem? 

I czego nie usłyszeliśmy jeszcze wciąż ani ze strony trenera Macieja Skorży, ani władz Lecha Poznań? Zapraszamy do 9. odcinka podcastu "Lech na właściwym torze".

Reklama

Posłuchaj o Lechu na Soundcloudzie!

Znajdziesz nas także na Spotify!

Jesteśmy też na Apple Podcasts! Kliknij! 

Odwiedź nas też na Google Podcasty!

Nie przegap nas także na Breakerze!


Bartosz Nosal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL