Reklama

Reklama

Pierwsze reakcje na decyzję Macieja Skorży. "Bardzo porządny człowiek"

Lech Poznań ogłosił w poniedziałkowy wieczór, że trener mistrzów Polski Maciej Skorża opuszcza poznański klub "na własną prośbę". Sam szkoleniowiec tak tłumaczył swój krok: "Niestety z przyczyn osobistych, życiowych, nie mogę kontynuować swojej pracy w Kolejorzu". Decyzja Skorży od razu wywołała falę komentarzy.

Decyzja Macieja Skorży o odejściu z Lecha Poznań wstrząsnęła w poniedziałkowy wieczór światem polskiego futbolu. Za tym nagłym ruchem trenera mistrzów Polski stoją sprawy osobiste. Na to właśnie zwracają uwagę komentatorzy w swoich pierwszych reakcjach. 

"Trener Skorża to bardzo porządny człowiek" - podkreślił Tomasz Ćwiąkała, reporter Canal Plus. 

Damian Smyk z Weszło.com zaznaczył, że "Maciej Skorża jest nie tylko świetnym trenerem, ale i odpowiedzialnym i mądrym człowiekiem, którego życie mocno testuje". 

Reklama

Radosław Nawrot, dziennikarz Interii, wskazuje, że Lech Poznań "nawet nie zdążył pomyśleć, kto mógłby zastąpić Macieja Skorżę". 

Z kolei Bartosz Nosal, kolejny z dziennikarzy Interii podkreśla, że "Skorża odchodzi z Lecha jako mistrz, ale przede wszystkim jako ktoś, kto pokazuje, że są sprawy ważne i ważniejsze". 

Czytaj także: Maciej Skorża odchodzi z Lecha Poznań. Szokująca decyzja!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL