Reklama

Reklama

Media: Radosław Majewski na celowniku Lecha Poznań

​Lech Poznań liczy się z tym, że w lecie straci Karola Linettego. Działacze "Kolejorza" zamierzają sprowadzić do klubu Radosława Majewskiego - poinformował "Głos Wielkopolski".

Ekstraklasa. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty od dłuższego czasu jest łączony z transferem do którejś z najmocniejszych europejskich lig. Wszystko wskazuje na to, że w letnim okienku utalentowany zawodnik odejdzie z "Kolejorza", a działacze już szukają kandydatów do jego zastąpienia.

Według najnowszych informacji "Głosu Wielkopolski", szefowie Lecha zamierzają sprowadzić do klubu Radosława Majewskiego. 29-letni rozgrywający występuje obecnie w PAE Veria, a wcześniej był piłkarzem m.in. Nottingham Forest i Polonii Warszawa.

Reklama

Piłkarz ma na koncie dziewięć meczów w reprezentacji Polski, a w bieżącym sezonie ligowym zagrał dla Verii 33 spotkania, w których zdobył cztery bramki i zanotował cztery asysty.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy