Reklama

Reklama

Marcin Robak diagnozuje problemy Lecha

„Trzeba pokazać charakter” – twierdzi Marcin Robak w rozmowie z oficjalną stroną Lecha Poznań. „Kolejorz” jest ostatni w tabeli, nie strzelił nawet bramki, a kibice nie chcieli widzieć powtórki z poprzedniego sezonu.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Robak jest niezadowolony z powodu braku skuteczności, zarówno swojej, jak i pozostałych piłkarzy poznańskiej "Lokomotywy". Twierdzi, że to rywale strzelają bramki, mimo że nie stwarzają sobie tyle sytuacji co Lech.

Napastnik ma jednak receptę na sukces: "Chodzi o to, żeby piłka w końcu wpadła do bramki. To doda nam pewności siebie. Wiadomo, że jak się strzela i wygrywa to pojawia się ta pewność na boisku. My mamy kolejny mecz bez bramki i w kolejnych meczach będzie jeszcze większe ciśnienie, żeby strzelić i zwyciężyć" - kwituje snajper.

Kibice Lecha nie chcą powtórki z poprzedniego sezonu, w którym Lech nie mógł odbić się od dna tabeli. "Kibice przychodzą, żeby oglądać bramki i zwycięstwa, a my w kolejnym meczu zawodzimy. Trzeba tylko uwierzyć w to, że potrafimy grać i strzelać bramki. Sytuacje mamy. W ostatniej chwili brakuje przyłożenia głowy i nogi" - żałuje Robak.

Reklama

Robak w tym sezonie zagrał we wszystkich ekstraklasowych spotkaniach, w pełnym wymiarze czasowym, nie strzelił jednak żadnej bramki. W meczu o Superpuchar Polski zagrał tylko drugą połowę, jednak zanotował asystę przy bramce Dariusza Formelli. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy