Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (24 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Cracovia (16 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (15 pkt.)

Maciej Skorża robi wrażenie "zaszczepionego". Był chory na ambicję i władzę

Maciej Skorża w swoich pierwszych kontaktach z mediami po objęciu roli trenera Lecha Poznań, nie tylko wybiegał w przyszłość, ale też odnosił się do poprzedniego rozstania z klubem. Czy w sprawie mistrzostwa Polski dla Lecha Poznań będzie musiał mówić szyfrem? Na ile jego słowa mogą przepowiadać zmianę zachowania Macieja Skorży? O tym można posłuchać w 8. odcinku podcastu "Lech na właściwym torze".

- Trener Maciej Skorża musi być - nawiązując do bieżącej sytuacji na świecie - "po szczepionce". Był wtedy chory na ambicje, chory na władzę, chory na taką nadpobudliwość i dostał za to po tyłku. Przecież Lech był ostatni, Pogoń była ostatnia, w Emiratach też mu nie poszło. Trenerowi musiało to dać do myślenia. Wydaje się, że on się jakoś "zaszczepił". Zrozumiał, że pewne jego zachowania z przeszłości mogły eskalować problemy zespołów, które prowadził - mówi Radosław Nawrot w podcaście "Lech na właściwym torze".

Lech Poznań dostaje Macieja Skorżę w wersji 2.0?

Trener Maciej Skorża wrócił do Lecha Poznań po 4,5 roku. - Tamta kadencja była krótka i przechodziła ze skrajność w skrajność. Najpierw pięcie się w górę po mistrzostwo, potem upadek ze szczytu zakończony ostatnim miejscem w tabeli. Nie było sinusoidy, były dwa bieguny - przekonują poznańscy dziennikarze Sport.Interia.pl. 

Czy tak jak robią to władze Lecha Poznań należy zakładać, że Maciej Skorża zmieni częściowo swoje podejście, które wtedy miało negatywne skutki? O czym świadczy jego rozmowa na wejściu z Tymoteuszem Puchaczem na temat jego odejścia z klubu? Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinaka podcastu "Lech na właściwym torze". 

Reklama

Posłuchaj o Lechu na Soundcloudzie!

Znajdziesz nas także na Spotify!

Jesteśmy też na Apple Podcasts! Kliknij! 

Odwiedź nas też na Google Podcasty!

Nie przegap nas także na Breakerze!

Bartosz Nosal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje