Reklama

Reklama

Lech Poznań zwolnił Dariusza Żurawia. Umowa z trenerem rozwiązana

"Zarząd Lecha Poznań zdecydował, że Dariusz Żuraw przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu. Umowa z 48-letnim szkoleniowcem została rozwiązana" - podaje klub w komunikacie. Trenerze, dziękujemy za zaangażowanie i pracę wykonaną przez dwa lata oraz za piękną europejską przygodę, życzymy powodzenia!

Lech Poznań o zwolnieniu trenera Dariusza Żurawia poinformował w komunikacie, oto jego pełna treść:

"Zarząd Lecha Poznań zdecydował, że Dariusz Żuraw przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu. Umowa z 48-letnim szkoleniowcem została rozwiązana.Trenerze, dziękujemy za zaangażowanie i pracę wykonaną przez dwa lata oraz za piękną europejską przygodę, życzymy powodzenia".

Lech Poznań zwolnił trenera Dariusza Żurawia

Dariusz Żuraw pracował w Lechu Poznań długo - od 31 marca 2019 roku, a zatem ponad dwa lata, a przecież wcześniej był trenerem tymczasowym po zwolnieniu Ivana Djurdjevica, zasiadał też w sztabie szkoleniowym Macieja Skorży w latach 2014-2015. Chichotem losu byłoby, gdyby teraz Maciej Skorża go zastąpił.

Reklama

Lech bronił się przed zwolnieniem trenera Dariusza Żurawia, nie zrobił tego ani po porażkach pod koniec 2020 roku, ani po słabym początku 2021 roku w PKO Ekstraklasie, ani po odpadnięciu z Rakowem Częstochowa w Pucharze Polski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL