Reklama

Reklama

  • 1 .Legia Warszawa (61 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (56 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (52 pkt.)
  • 4 .Piast Gliwice (42 pkt.)
  • 5 .Lechia Gdańsk (42 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (42 pkt.)
  • 7 .Zagłębie Lubin (41 pkt.)
  • 8 .Warta Poznań (40 pkt.)

Lech Poznań zrekompensuje kibicom karnety. Trzy sposoby do wyboru

Nie trwało to długo. Tylko do pierwszych dni października i nadejścia drugiej fali koronawirusa kibice mogli wchodzić na stadiony na karnety, które kupili na sezon 2020/2021. Siła wyższa i sporo klubów nie rekompensuje wydanych przez kibiców środków. Lech Poznań podjął decyzję, że to zrobi.

Reklama

Jak pamiętamy, latem kibice mogli oglądać na stadionie mecze Lecha Poznań i innych klubów Ekstraklasy. W ograniczonej liczbie, z zachowaniem dystansu społecznego (w Poznaniu przy Bułgarskiej przestrzegano go na trzech trybunach, zasadę zlekceważył Kocioł najbardziej zagorzałych kibiców), ale jednak. Także na początku tego sezonu było to możliwe, a mówimy o okresie, gdy Kolejorz walczył w europejskich pucharach i udanie wszedł do fazy grupowej Ligi Europy.

Mecze w rozgrywkach europejskich - decyzją UEFA - odbywały się akurat na pustych stadionach, ale zainteresowanie Lechem w tamtym krótkim okresie było i tak spore. Na mecze ligowe przychodziło więc całkiem sporo kibiców, jak na te ograniczenia. Ponad 8 tysięcy osób obejrzało mecz Lecha z Wisłą Płock, a aż przeszło 17 tysięcy przybyło na derby z Wartą Poznań. Pojedynku z Pogonią Szczecin już kibice obejrzeć nie zdołali, bo pojedynek został odwołany i przełożony - nie z powodu koronawirusa, ale gry Kolejorza w pucharach.

Reklama

Potem rząd zamknął stadiony na głucho.

A zatem posiadacze karnetów mieli okazję skorzystać z nich tylko dwukrotnie i to nie z winy Lecha. Siła wyższa, można powiedzieć i wiele klubów nie rekompensuje w związku z tym swoim kibicom wydatków, skoro nie mogły się wywiązać z umowy i ich wpuścić na stadion. Lech podjął decyzję, że zaproponuje rekompensatę.

Lech Poznań rekompensuje karnety

Karnetowicze mają do wyboru trzy formy rekompensaty, z których jedną jest oczywiście zwrot pieniędzy. Wydane środki zostaną przelane na wskazane przez kibica konto bankowe, którego numer należy podać po wybraniu formy rekompensaty "zwrot środków płatniczych". Nie ma zwrotów w punktach stacjonarnych.

Lech przygotował jednak dla kibiców dwie inne formy rekompensaty i liczy na to, że zdecydują się skorzystać właśnie z nich. jedną z nich jest specjalna koszulka "Nie idziesz sam", dostępna wyłącznie dla posiadaczy abonamentów, bez możliwości jej zakupienia w jakichkolwiek innych okolicznościach, a zatem stanowiąca pewien unikat kolekcjonerski.

Po drugie - kibice mogą też wybrać punkty w programie Lechici, które potem wykorzystywane są przy rozmaitych płatnościach. To program lojalnościowy dla kibiców Lecha.

W przypadku, gdy w sezonie 2020/21 zostanie udostępniona możliwość wejścia na mecz, posiadacze karnetów otrzymają możliwość odbioru darmowych biletów, zgodnie z zasadami dystrybucji opublikowanymi przed danym meczem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje