Reklama

Reklama

Lech Poznań wrócił z Turcji. Ważne mecze teraz przed nim

Cztery sparingi rozegrane przez Lecha Poznań podczas zgrupowanie w Turcji to nie koniec przygotowań do wznowienia rozgrywek ligowych. Chociaż zostały już tylko dwa tygodnie, Lech rozegra jeszcze dwa i to bardzo ważne mecze.

To w nich wyklaruje się poznańska obrona, znajdzie się odpowiedź na pytanie, kto z młodzieży dostanie szansę pokazania się podczas jednej z najważniejszych wiosen w dziejach klubu, wreszcie trener Maciej Skorża będzie miał prawdopodobnie pierwszą okazję wysłać do akcji w tym roku swoich napastników. W żadnym z meczów w Turcji nie mogli oni zagrać, Kolejorz kombinował wówczas w ataku jak mógł. 

I tak strzelił czterem rywalom 13 goli. Wynik imponujący, chociaż może iść w parze z zastrzeżeniami trenera Skorży, że zakontraktowano w Turcji zbyt słabych przeciwników. Stąd m.in. umówienie dodatkowego sparingu z Herthą Berlin, chociaż to drużyna w poważnym kryzysie. 

Lech Poznań przed kluczowymi meczami

Reklama

Te dwa spotkania towarzyskie przed wznowieniem ligi (6 lutego z Cracovią w Krakowie) przyniosą odpowiedzi na ostatnie pytania związane z Lechem Poznań. 28 stycznia poznaniacy wyjadą do pobliskiego Berlina, gdzie zmierzą się z Herthą, ale w meczu zamkniętym dla publiczności i mediów. Stąd można wysnuć prosty wniosek, że właśnie pojedynek z berlińczykami będzie dla trenera Macieja Skorży najważniejszy. Dzień później Lech, zapewne w mocno zmienionym zestawieniu w porównaniu ze starciem w Niemczech, zagra z Miedzią Legnica.

CZYTAJ TAKŻE: Rywal z Niemiec przed wznowieniem rozgrywek przez Lecha Poznań

Na razie po powrocie z Turcji piłkarze Lecha Poznań dostali dwa dni wolnego. W środę wrócą do treningów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy