Reklama

Reklama

Lech Poznań - Wisła Płock. Marcin Kaczmarek: Robi się nieprzyjemnie

- Przegraliśmy już po raz czwarty z rzędu. Robi się nieprzyjemnie w sferze mentalnej, bo to już jednak seria porażek - powiedział trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek po meczu z Lechem Poznań (0-2).

- Argumenty były zdecydowanie po stronie Lecha, zasłużenie wygrali - dodał Kaczmarek.

 - w meczu z Arką (4.11 - przyp. red) musimy zrobić wszystko, by zapunktować - podkreślił szkoleniowiec Wisły Płock.

"Kolejorz" już w 9. minucie objął prowadzenie po golu Dawida Kownackiego. Zwycięstwo Lecha przypieczętował w 88. minucie Marcin Robak, który wykorzystał rzut karny.

- Zagraliśmy bardzo dobrze, tak w ofensywie jak i w defensywie. Drugi raz z rzędu rywal nie miał sytuacji bramkowych. Bardzo pomógł nam gol zdobyty w pierwszych minutach, bo rywal nie mógł się już tylko bronić. To powodowało, że mieliśmy sporo miejsca do gry kombinacyjnej i stwarzania sytuacji - skomentował trener Lecha Nenad Bjelica.

Reklama

Andrzej Grupa

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy

Ranking Ekstraklasy - kliknij!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama