Reklama

Reklama

Lech Poznań. Thomas Rogne dołączy do zespołu?

Lech Poznań najprawdopodobniej będzie miał kolejnego środkowego obrońcę. Agencja menedżerska Global Soccer Management podała informację, wedle której Thomas Rogne podpisał kontrakt z klubem. Wiadomość jednak szybko zniknęła ze strony agencji.

Pogłoski łączące Rogne z klubem z Poznania pojawiły się już na początku lipca, razem z informacją, że piłkarz przebywa na testach w klubie. Kiedy jednak wypożyczony z Lechii Gdańsk został Rafał Janicki, wydawało się, że transfer nie dojdzie do skutku.

Dziś jednak agencja piłkarza (Global Soccer Managment) podała, że obrońca podpisał czteroletni kontrakt, który ma wejść w życie 1 sierpnia. Na dowód tego opublikowano nawet zdjęcia, które jednak szybko zostały usunięte. Nie wiadomo więc, czy Lech zwyczajnie czeka z opublikowaniem transferu, czy w finalizacji transferu zaszła nieprzewidziana przeszkoda.

Reklama

Rogne był zawodnikiem takich klubów jak Celtic Glasgow, Wigan Athletic, a ostatnio IFK Goeteborg. Norweski piłkarz największe sukcesy świętował w Szkocji, gdzie zdobył mistrzostwo oraz puchar kraju.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy