Reklama

Reklama

Lech Poznań szuka nowego środkowego obrońcy. Adrian Rus coraz dalej

Oddala się transfer Rumuna Adriana Rusu do Lecha Poznań, który szuka kogoś na środek obrony. Tak, aby zastąpić tam Thomasa Rogne. Węgierski klub MOL Fehervar żąda zbyt dużych pieniędzy, zatem Lech jest zmuszony poszukać innych opcji.

Lech Poznań zapłacił już milion euro za Norwega Kristoffera Velde, który będzie grał na jego skrzydle, a może chwilami i w ataku i już wystąpił w sparingowym meczu z FC Shkupi, w którym Kolejorz miał duże problemy w ataku, a jednak strzelił rywalom cztery gole. Poza tym skrzydłowym poznański klub szuka także środkowego obrońcy, a w kwestii napastnika jedynie sonduje na razie rynek, czy dałoby się kogoś sprowadzić na krótko niczym Roko Baturinę latem.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: Lech Poznań wygrał z FC Shkupi bez nominalnego napastnika

Trzeba jednak pamiętać, że w kwestii transferów pole manewru Lecha nie jest wcale takie duże. Nie chodzi o pieniądze, ale o miejsce w składzie. Już latem poznaniacy musieli wypożyczyć Jana Sykorę do Viktorii Pilzno, aby zrobić miejsce dla Chorwata. Teraz Lech zatem czeka na to, kiedy do pełnej dyspozycji wrócą Artur Sobiech i Mikael Ishak.

Lech był gotów zaoferować kolejny milion euro za Rumuna Adriana Rusa, reprezentanta kraju i środkowego obrońcę węgierskiego klubu MOL Fehervar, ale wygląda na to że Węgrzy za taką sumę go jednak nie puszczą. Chcieliby dwukrotnie więcej, co oznaczałoby rekord transferowy Lecha. Jeśli nie zmienią zdania, a raczej nie zmienią, temat będzie musiał upaść.

Pozostaje więc Kolejorzowi poszukać innych graczy. Weszło informuje, że zainteresował się innym Rumunem Ionutem Nedelcearu, 25-letnim stoperem FC Crotone, który niegdyś grał w AEK Ateny czy FK Ufa, reprezentantem kraju w zeszłorocznych eliminacjach mistrzostw świata. Problem w tym, że jego włoski klub nie zamierza go puścić. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama