Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (32 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (29 pkt.)
  • 4 .Radomiak (28 pkt.)
  • 5 .Raków Częstochowa (26 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (21 pkt.)
  • 7 .Piast Gliwice (21 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (21 pkt.)

Lech Poznań strollował akcję Legii Warszawa. Teraz sprzedaje koszulki

Koszulki, w których piłkarze Lecha Poznań wyszli do wywiadów po zwycięstwie nad Legią w Warszawie trafią do sprzedaży. Łącznie z napisem, który ubódł Legię i który jej kibice i ludzie z nią związani skrytykowali. To zapewne zwiększy zainteresowanie tym nabytkiem wśród fanów Kolejorza.

Jakub Kamiński, Bartosz Salamon i bramkarz Filip Bednarek założyli do pomeczowych wywiadów okolicznościowe koszulki, stworzone przez Lecha Poznań przy okazji meczu z Legią. Jak pisze poznański klub na Twitterze: "My też wiedzieliśmy" i dodanym mrugnięciem nawiązuje do akcji Legii Warszawa, która podobne koszulki przygotowała na mecz Ligi Europy z Leicester City. Nie ma na nich nazwy rywala, jest "gospodarz".

Ludzie Legii krytykują koszulki Lecha

To już skrytykowali ludzie związani z Legią. Piszący dla legia.net Adam Dawidziuk nazwał akcję "buracką". Lech uważa akcję za normalną i kieruje koszulki do sprzedaży.

Reklama

Będą one kosztowały 59,90 i 89,90 zł. Droższa wersja to koszulka z autografem strzelca zwycięskiego gola Mikaela Ishaka. Zapowiada się szybki i bardzo intratny biznes, bowiem fakt, że dla Legii te koszulki okazały się warte skrytykowania zwiększa natychmiast zainteresowanie nimi w Poznaniu.

Lech Poznań jako lider Ekstraklasy wygrał z warszawską Legią na jej stadionie 1-0, a zmarnował jeszcze w ostatnich chwilach meczu rzut karny. To stawia Legię w trudnej sytuacji, bowiem jest ona blisko strefy spadku, a straty aktualnych mistrzów kraju do lidera nawet przy dwóch zaległych meczach wynoszą 15 punktów. Dla kibiców Kolejorza ta wygrana była wisienką koronująca bardzo dobrą postawę ich pupili od początku tego sezonu pod ręką trenera Macieja Skorży.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama