Reklama

Reklama

  • 1 .Pogoń Szczecin (3 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (3 pkt.)
  • 3 .Legia Warszawa (3 pkt.)
  • 4 .Śląsk Wrocław (1 pkt.)
  • 5 .Warta Poznań (1 pkt.)
  • 6 .Bruk-Bet Termalica (1 pkt.)
  • 7 .Cracovia (1 pkt.)
  • 8 .Górnik Łęczna (1 pkt.)

Lech Poznań partnerem ciekawego szkolenia. Wśród prowadzących Nina Patalon

Wśród tematów szkolenia, które odbędzie się w sobotę 26 czerwca na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu, znajdą się m.in prawa i obowiązki zawodnicze wynikające z zapisów w kontraktach oraz źródła pozyskiwania środków finansowych na działalność klubów. Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorki zapraszają każdego, kto jest chętny, bez względu na płeć. Partnerem wydarzenia jest Lech Poznań.

- O tym, że w sporcie kobiety natrafiają na bariery i trudności, wiemy wszyscy. Pytanie, jakie znajdujemy rozwiązania - mówi Ewa Szmitka, trenerka z licencją grassroots C w IV ligowej Zawiszy Rzgów i druga trenerka Reprezentacji Polski Kobiet w walking futbol.

Rozwiązań jest kilka, a wśród nich ciągła edukacja.

- Uczmy się od siebie, wzajemnie się motywujmy - dodaje Ewa Szmitka.

Doskonała ku temu okazja będzie w sobotę 26 czerwca na stadionie miejskim w Poznaniu (stadionie Lecha Poznań), gdzie odbędzie się "Gram, trenuję, zarządzam, sędziuję - konferencja szkoleniowa dla osób działających w sporcie".

Reklama

- Podczas szkoleń osoby reprezentujące różne dyscypliny sportowe, zarówno kobiety jak i mężczyźni, będą mieli okazję do zdobycia wiedzy i nawiązania nowych kontaktów - mówi Ewa Szmitka, koordynatorka wydarzenia.

Szkolenie z Niną Patalon

Wśród tematów szkoleniowych znajdą się m.in prawa i obowiązki zawodnicze wynikające z zapisów w kontraktach, źródła pozyskiwania środków finansowych na działalność klubów sportowych czy aspekty pracy fizjoterapeuty sportowego. W gronie osób prowadzących szkolenia są m.in. Ninę Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, która opowie o rozwoju kariery trenerskiej, czy Paulina Robak, sędzia koszykówki, która podczas szkolenia zdradzi, w jaki sposób kariera sędziowska może być możliwością na życie w sporcie.

- Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego zapisania się na wybrane szkolenie. Zapraszamy wszystkich, bez względu na płeć - zastrzega Ewa Szmitka. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/188473763157458). Organizatorem konferencji jest Klub Sportowy Kontra, a partnerami KKS Lech Poznań, Magovox Sp. z o.o. oraz Fundacja Ashoka. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie: 508084572 i mailowo: kontralodz@gmail.com

BN

Dowiedz się więcej na temat: Nina Patalon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje