Reklama

Reklama

Lech Poznań. Marcin Robak przedłużył kontrakt z klubem

Marcin Robak pozostanie piłkarzem Lecha Poznań na kolejny sezon. Napastnik poznańskiego klubu spełnił warunki przedłużenia kontraktu i będzie zawodnikiem Lecha do czerwca 2018 roku - poinformował oficjalny serwis "Kolejorza".

Dotychczasowa umowa obowiązywała do końca obecnego sezonu.

"Cieszymy się, że Marcin pozostanie z nami na kolejny rok. W obecnym sezonie swoją dobrą grą potwierdza, że jest wysokiej klasy napastnikiem. Zdobył już kilkanaście bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnie występujących na boiskach ekstraklasy. Liczymy na to, że podtrzyma swoją skuteczność i pomoże nam w osiągnięciu sukcesu sportowego w tym roku" - powiedział wiceprezes "Kolejorza" Piotr Rutkowski. cytowany przez stronę internetową klubu.

Piłkarz trafił do Lecha w czerwcu 2015 roku. Jego umowa obowiązywała przez dwa lata, lecz zawierała w sobie uaktywnioną właśnie klauzulę przedłużenia o kolejny sezon.

Reklama

Niemal cały zeszły sezon Robak stracił wskutek kontuzji, lecz w obecnym jest czołowym strzelcem drużyny z Wielkopolski. Napastnik ma już na koncie 13 bramek.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy