Reklama

Reklama

Lech Poznań ma w planie siedem sparingów

Siedem sparingów przed piłkarską wiosną w Ekstraklasie czeka Lecha Poznań. Pierwszy z nich mistrz Polski rozegra we wtorek 19 stycznia z rosyjskim FK Ufa podczas zgrupowania na Cyprze.

Po powrocie do kraju zaplanowano na 23 stycznia sparing z Wigrami Suwałki. Dzień później lechici polecą do Hiszpanii, gdzie przez 12 dni będą przebywać na drugim zgrupowaniu zagranicznym w miejscowości Alhaurin de Grande.

Czekają tam podopiecznych trenera Jana Urbana cztery mecze kontrolne: 28 stycznia z zespołem Akademii Puskasa (Węgry), Spartą Praga - dwa dni później, Slavią Praga - 1 lutego i Dynamem Kijów - 4 lutego.

Ostatni sparing, już po powrocie do kraju, Lech rozegra z Chrobrym Głogów 9 lutego.

Pierwszy mecz Ekstraklasy po zimowej przerwie odbędzie się w Poznaniu w niedzielę 14 lutego, kiedy to obrońca tytułu zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama