Reklama

Reklama

Lech Poznań. Kostewycz naderwał więzadło

Ukraiński obrońca Lecha Poznań Wołodymyr Kostewycz przez co najmniej dwa miesiące nie zagra z powodu poważnej kontuzji lewej nogi.

24-letni obrońca naderwał więzadło w stawie piszczelowo-strzałkowym bliższym lewej nogi - poinformował poznański klub.

Przerwa w treningach zawodnika potrwa około ośmiu tygodni.

Kostewycz doznał kontuzji już na początku niedzielnego meczu Ekstraklasy z Pogonią Szczecin, zakończonym bezbramkowym remisem.

Mimo poważnego urazu, nie będzie konieczna operacja. - Planowane leczenie jest zachowawcze. Potrwa ono około ośmiu tygodniu. Jeśli będzie możliwość jego skrócenia, na pewno z niej skorzystamy - powiedział szef sztabu medycznego Lecha prof. Krzysztof Pawlaczyk, cytowany na stronie klubu.

Reklama

Ukrainiec zagrał w tym sezonie w 14 meczach poznańskiego Lecha. Na boisku spędził 1195 minut, najwięcej ze wszystkich graczy poznańskiego zespołu.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy