Reklama

Reklama

Lech Poznań. Kibice przyszli porozmawiać z piłkarzami

Mimo zmiany trenera i wygranej z Pogonią Szczecin w Lechu Poznań wciąż jest gorąco. Dzisiaj fani "Kolejorza" przyszli na trening, by "zmotywować" piłkarzy.

W minioną niedzielę, po remisie z Koroną w Kielcach, z pracą szkoleniowca Lecha pożegnał się Adam Nawałka. Tymczasowo zastąpił go Dariusz Żuraw, a Lech pod jego wodzą pokonał 3-2 Pogoń Szczecin.

Lechici zajmują szóste miejsce w tabeli i wciąż nie są pewni gry w grupie mistrzowskiej. Do akcji wkroczyli fani poznańskiej ekipy.

Kibice spotkali się z piłkarzami Lecha dziś przed treningiem. Wyszedł do nich trener Żuraw, a za nim zawodnicy "Kolejorza". 

"Nie róbcie wstydu, nie wybierajcie trenerów" - apelowali do piłkarzy fani Lecha, nawiązując do faktu, że Nawałka został zwolniony z klubu, bo "szatnia" była przeciwko niemu.

Reklama

Z powodu nieoczekiwanego spotkania z kibicami trening lechitów opóźnił się o 20 minut. "Było nerwowo, sporo żali i wyrzutów ze strony kibiców, ale na szczęście nic poważniejszego się nie wydarzyło" - relacjonował na Twitterze Piotr Koźmiński.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Reklama

Reklama

Reklama