Reklama

Reklama

  • 1 .Bruk-Bet Termalica (1 pkt.)
  • 2 .Stal Mielec (1 pkt.)
  • 3 .Lech Poznań (1 pkt.)
  • 4 .Radomiak (1 pkt.)

Lech Poznań. Kamil Jóźwiak po sezonie odchodzi z klubu

19-letni pomocnik Lecha Poznań Kamil Jóźwiak po sezonie rozstaje się z "Kolejorzem" - poinformował oficjalnie poznański klub. Menedżer piłkarza odrzucił ostatecznie propozycję nowej umowy od klubu.

Jak napisano na stronie Lecha, "agent Kamila Jóźwiaka w poniedziałek po południu definitywnie odrzucił przedstawioną zawodnikowi ofertę przedłużenia umowy z Lechem Poznań do końca sezonu 2020/2021".

Jóźwiak ma kontynuować karierę za granicą.

- To dla nas bolesna strata, trudno nam zrozumieć tę decyzję i jesteśmy nią rozczarowani. Kamil w barwach Lecha rozwijał się harmonijnie, dostał szansę występów w pierwszej drużynie, posmakował europejskich pucharów, otrzymywał powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pomimo słabszej formy w ostatnich miesiącach nadal mu ufaliśmy i zależało nam na tym, by związał się z "Kolejorzem" na dłużej - powiedział wiceprezes klubu Piotr Rutkowski, cytowany na stronie Lecha.

Reklama

Poznański klub oferował zawodnikowi nową, czteroletnią umowę do 2021 roku.

- Jesteśmy przekonani, że Jóźwiak nie jest jeszcze gotowy do wyjazdu zagranicznego, brakuje mu takiego doświadczenia, z jakim Lecha opuszczali na przykład Karol Linetty i Tomasz Kędziora - skomentował Rutkowski.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Jóźwiak | Lech Poznań | Ekstraklasa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje