Reklama

Reklama

Lech Poznań. El Fardou Ben Nabouhane na liście życzeń

​Pochodzący z Komorów El Fardou Ben Nabouhane może w letnim oknie transferowym trafić do Lecha Poznań. 26-letni napastnik był w ostatnim sezonie wypożyczony z Olympiakosu Pireus do Levadiakosu.

Liga grecka. Sprawdź wyniki i tabele - kliknij tutaj!

Według najnowszych informacji greckich mediów El Fardou Ben Nabouhane może w najbliższych tygodniach trafić do Lecha Poznań. Zawodnik występował ostatnio w Levadiakosie, do którego był wypożyczony z Olympiakosu Pireus.

Reprezentant Komorów jest związany kontraktem ze słynnym greckim klubem do końca czerwca 2018 roku, ale prawdopodobnie już tego lata zmieni barwy, bo w Pireusie nie ma szans na skuteczną walkę o miejsce w składzie.

Reklama

Ben Nabouhane trafił do ligi greckiej z Francji w lecie 2013 roku. Dobrze radził sobie w barwach PAE Veria (61 meczów, 25 goli) i po dwóch sezonach spędzonych w tym klubie związał się z Olympiakosem.

Rok temu zawodnik doznał ciężkiej kontuzji zerwania więzadeł i wciąż nie wrócił do swojej najwyższej formy. W styczniu został wypożyczony do Levadiakosu, ale strzelił tylko dwa gole w 12 ligowych meczach. 

Być może szansę na odzyskanie wysokiej dyspozycji da mu Lech, który wciąż szuka skutecznego napastnika.

Reklama

Reklama

Reklama