Lech Poznań - Dynamo Kijów 0-2 w sparingu

Lech Poznań przegrał z Dynamem Kijów 0-2 w pierwszym meczu sparingowym rozegranym podczas obozu w Hiszpanii. Przeciwnik "Kolejorza" to uczestnik 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Piłkarze Dynama już osiem minut po wznowieniu gry w drugiej połowie objęli prowadzenie. Zza pola karnego uderzył Junior Moraes, a piłka wpadła obok prawego słupka bramki Jasmina Buricia.

Bośniacki bramkarz po raz drugi skapitulował w doliczonym czasie gry. Wpierw obronił uderzenie Witalija Bujalskiego, ale z bliska na pustą bramkę trafił Serhij Miakuszko i ustalił wynik meczu.

W pierwszej połowie w drużynie Dynama grał Łukasz Teodorczyk.

Lech Poznań - Dynamo Kijów 0-2 (0-0)

Bramki - Moraes (53.), Miakuszko (90.).

Lech: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora (46. Gergoe Lovrencsics), Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Sisi (46. Dawid Kownacki), Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Maciej Gajos (70. Darko Jevtić).