Reklama

Reklama

Lech Poznań. Dwa miesiące przerwy Darka Jevticia

Co najmniej osiem tygodni potrwa przerwa w grze Darka Jevticia, pomocnika Lecha Poznań, poinformował klub na stronie internetowej. Szwajcar w meczu z FK Haugesund w drugiej rundzie el. Ligi Europejskiej doznał kontuzji stawu skokowego.

24-letni pomocnik już w piątek przeszedł badania, których wyniki były przez weekend konsultowane. "Darko ma uszkodzenie częściowe więzozrostu i czeka go osiem tygodni przerwy" - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań prof. Krzysztof Pawlaczyk, cytowany na stronie "Kolejorza".

Szwajcarski piłkarz przez najbliższe dwa tygodnie będzie miał unieruchomioną nogę. Codziennie pracuje z fizjoterapeutami. "Po kilku tygodniach powinien wrócić do treningów. Tempo oraz obciążenia będą zależne od szybkości regeneracji nogi" - zaznacza klubowy lekarz.

Reklama

Jevtić w obecnym sezonie zagrał w czterech meczach pucharowych Lecha. Zdobył w nich trzy bramki i raz asystował. Na boisku spędził 236 minut. W Lotto Ekstraklasie nie mógł grać, bo jest zawieszony za czerwoną kartkę.

Zobacz zestaw par 3. rundy el. Ligi Europejskiej

Zobacz terminarz Lotto Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL