Reklama

Reklama

Lech Poznań. Dimitris Goutas zagra w Atromitosie

Obrońca skreślony przez Lecha Poznań znalazł nowy klub. Dimitros Goutas podpisał kontrakt z Atromitosem.

25-letni stoper związał się z nowym klubem dwuletnim kontraktem. Wraca do Grecji po trzech sezonach za granicą - przed transferem do Lecha przez dwa lata występował w klubach z Belgii. Do obu, podobnie jak do zespołu z Poznania, był wypożyczony z Olympiakosu.

Jego przygoda w Wielkopolsce była jednak zupełnie nieudana - Goutas wystąpił tylko w dziewięciu meczach Ekstraklasy. W Atromitosie, czwartej drużynie ostatniego sezonu greckiej ekstraklasy, spotka się m.in z Dawidem Kortem, który zimą trafił tam z Wisły Kraków.

Grecki stoper jest jednym z 12 piłkarzy, którzy po zakończeniu sezonu rozstali się z Lechem. Wśród nich jest również inny środkowy obrońca Nikola Vujadinović. W ich miejsce poznański klub sprowadził Tomasza Dejewskiego i Djordje Crnomarkovicia.

Ekstraklasa: sprawdź terminarz na nowy sezon

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL