Reklama

Reklama

Lech Poznań - Cracovia. Jacek Zieliński: Porażka, która boli

- To przykra porażka, która boli, ale trzeba ją przełknąć i wyciągnąć wnioski. Dostaliśmy gola w najmniej spodziewanym momencie - powiedział trener Cracovii Jacek Zieliński po porażce z Lechem Poznań (1-2).

Mecz rozpoczął się znakomicie dla "Pasów", którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie, a ma listę strzelców wpisał się Bartosz Kapustka. Odpowiedź "Kolejorza" była błyskawiczna. Zaledwie dwie minuty później do wyrównania doprowadził Darko Jevtić. Ważne trzy punkty gospodarzom zapewnił w 87. minucie rezerwowy Maciej Gajos.

- Tak to już jest, jak nie próbujemy się cieszyć z tego, co już jest, czyli jednego punktu, a ryzykujemy - skomentował trener Cracovii.

- Lech nas niczym nie zaskoczył, poza tym, że strzelił nam dwie bramki. Byliśmy przygotowani na taką grę, czego efektem jest to, że długimi fragmentami mieliśmy mecz pod kontrolą. Ale to, że pod kontrolą, nie oznacza strzelonych bramek - dodał Zieliński.

- Wydaje mi się, że było tak, jak się spodziewaliśmy. Jedna i druga drużyna chciała go wygrać. Cracovia znajduje się w bardzo dobrym momencie, jeśli chodzi o formę sportową. My też zrobiliśmy dużo od siebie, by ten mecz wygrać. Zawsze jest ten pierwszy raz, za mojej kadencji chyba nie było takiej sytuacji, że przegrywaliśmy, a jednak potrafiliśmy odrobić straty i wygrać. W meczu z takim zespołem nie jest o to łatwo. Mimo, że graliśmy na swoim stadionie, to w wielu momentach sami musieliśmy grać z kontrataku. Wygraliśmy bardzo ważne spotkanie - ocenił trener Lecha Jan Urban.

Reklama

Andrzej Grupa

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama