• 6 .Piast Gliwice (0 pkt.)
  • 7 .Podbeskidzie B.-B. (0 pkt.)
  • 8 .Pogoń Szczecin (0 pkt.)

Lech Poznań. Bjelica: „Graliśmy szybko, musimy grać szybciej”

Po zremisowanym 1:1 sparingu z Ujpestem Budapeszt, trener Lecha Nenad Bjelica, był zadowolony głównie z pierwszej połowy.

- Daliśmy szansę 18. zawodnikom. To był dobry trening. Te mecze nie są tak bardzo ważne, pracowaliśmy dobrze ostatnie dziesięć dni i dobrą formę osiągniemy wtedy, kiedy będzie ona potrzebna - komentował Chorwat cypryjskie przygotowania Lecha w rozmowie z klubową telewizją.

Obie bramki w spotkaniu padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył Radosław Majewski, a wyrównał Enis Bardhi. Poznaniacy zdecydowanie lepiej prezentowali się w pierwszej połowie, co nie umknęło uwadze Bjelicy. -  W pierwszej części graliśmy lepiej, mieliśmy szanse, graliśmy szybko, ale musimy grać szybciej, na dwa - trzy kontakty, wtedy będziemy grać jeszcze lepiej - dodaje szkoleniowiec "Kolejorza".

Sparing z Ujpestem był ostatnim podczas cypryjskiego zgrupowania. Wcześniej Lech zremisował 0:0 z FK Ufa i wygrał 3:1 z Beroe Stara Zagora.

Ekstraklasa - sprawdź wyniki, terminarz oraz tabelę!

Dowiedz się więcej na temat: Lech Poznań | Nenad Bjelica