Reklama

Reklama

Lech Poznań. Bartosz Mrozek przeszedł testy w Crystal Palace

17-letni bramkarz Lecha Poznań Bartosz Mrozek przeszedł testy w angielskim Crystal Palace. Brytyjczycy są zainteresowani ściągnięciem piłkarza do siebie.

Mrozek dysponuje fantastycznym warunkami fizycznymi (mierzy 190 cm) i swoją postawą przekonał do siebie włodarzy Crystal Palace. Anglicy negocjują z przedstawicielami "Kolejorza" potencjalny transfer. Jeżeli dojdą do porozumienia z początkiem nowego sezonu Mrozek stanie się zawodnikiem przedostatniej w tej chwili drużyny Premier League.

To nie pierwsze testy utalentowanego bramkarza na Wyspach Brytyjskich. W zeszłym roku przebywał bowiem na testach w Manchesterze United. Od tego sezonu młody zawodnik jest także włączony do pierwszego składu Lecha Poznań.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy