Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (24 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Cracovia (16 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (15 pkt.)

Lech na właściwym torze. W drużynie Dariusza Żurawia nie widać progresu. Czas na "skorżyzm"?

Choć Lech Poznań ma ostatnio trochę lepsze wyniku, to w jego grze nie widać wielkiego postępu. Kto w zespole zasługuje na wyróżnienie oprócz bramkarzy? Czy Dariusz Żuraw pozostanie trenerem Lecha Poznań na kolejny sezon i czy w strukturach klubu można się spodziewać zmian? Zapraszamy do kolejnego odcinka podcastu "Lech na właściwym torze", w którym gościem Bartosza Nosala (Sport Interia) jest Damian Smyk z Weszło.

- Lech Poznań, nawet jeśli zabrnie do europejskich pucharów, to będzie wypadkowa słabości całej ligi. Jestem rozczarowany Lechem w tym sezonie - tym, że po tym świetnym lecie nie było progresu - mówi Damian Smyk z Weszło, gość 6. odcinka podcastu "Lech na właściwym torze".

Podczas rozmowy ocenił piłkarzy Lecha Poznań w ostatnich meczach, wyróżnił bramkarza Mickey'a van der Harta. - Po powrocie do bramki Lecha daje od siebie coś ekstra. W raportach InStat ma interwencje zaliczane jako "supersaves", co wcześniej mu się praktycznie nie zdarzało - twierdzi Damian Smyk. 

Reklama

Kto z czwórki Bartosz Salamon - Antonio Milić - Lubomir Satka - Thomas Rogne powinien docelowo tworzyć duet środkowych obrońców Lecha? Jak ocenić pierwsze mecze Jespera Karlstroma i jaki wpływ na tę ocenę ma słabsza forma Daniego Ramireza? Czy Hiszpan powinien w końcu usiąść na ławce rezerwowych? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w naszym podcaście.

Lech na właściwym torze - odcinek 6

Ocena zespołu to jedno, a perspektywa jego rozwoju pod okiem trenera Dariusza Żurawia i całego pionu sportowego to osobny temat. Czy czeka nas zmiana trenera i co oznacza w tym kontekście podejście typu "skorżyzm"? Jakie są szanse na nowego dyrektora sportowego w Lechu Poznań? Zapraszamy do odsłuchania naszej dyskusji

Posłuchaj o Lechu na Soundcloudzie!

Znajdziesz nas także na Spotify!

Jesteśmy też na Apple Podcasts! Kliknij! 

Odwiedź nas też na Google Podcasty!

Nie przegap nas także na Breakerze!

Bartosz Nosal


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje