Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (38 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (35 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (24 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (24 pkt.)

Kluczowa zmiana w Lechu po meczu z Legią: normalność zamiast wątpliwości

- Wygrany przez Lecha Poznań mecz z Legią w Warszawie oddziela wątpliwości od normalności. Nie ma pewności co do tego, że Lech będzie mistrzem Polski i wszystko się dobrze skończy. Ale w ogóle można przejść do normalnych rozważań i rozmów o Lechu, bez tych wątpliwości, które towarzyszyły kibicom przez ostatnie lata i miesiące - przekonuje Radosław Nawrot w podcaście "Lech na właściwym torze".

Lech Poznań w hicie PKO Ekstraklasy osiągnął coś więcej niż tylko punkty w tabeli. - Lech do Warszawy pojechał po lekarstwo. Zażył je, gorączka mu spadła - twierdzi Radosław Nawrot. - Albo inaczej: zamiast usłyszeć, że jest nieuleczalnie chory, Lech Poznań dowiedział się, że rokowania są niezłe - uzupełnia Bartosz Nosal w nowym odcinku podcastu "Lech na właściwym torze", w całości poświęconym meczowi Legia Warszawa - Lech Poznań.

CZYTAJ TEŻ: Lech Poznań i Raków Częstochowa kandydatami do wygrania Ekstraklasy. Szanse Legii mocno spadły

Ważną częścią nowego odcinka podcastu o Lechu Poznań jest wątek Macieja Skorży, nazywanego w Poznaniu "Panem Trenerem". Ważne jest nie tylko to, jak prowadzi Lecha Poznań na boisku, ale też jak komunikuje się z otoczeniem i z samymi piłkarzami.

CZYTAJ TEŻ: Sprawa Niki Kwekweskiriego. Jaka jest najgorsza kara dla piłkarza? Wcale nie pieniężna

- Maciej Skorża podczas konferencji prasowych i wypowiadania się w telewizji, w pierwszej kolejności rozmawia ze swoimi piłkarzami, a w drugiej - z kibicami. Te komunikaty są przeznaczone dla mediów, ale po to, byśmy je przekazali dalej - mówi Radosław Nawrot. Poza tym, chyba faktycznie trener Maciej Skorża na konferencjach prasowych chce pogadać, chce być dobrze zrozumiany. To fundamentalna zasada, która świadczy o dojrzałości szkoleniowca. Najgorsze co można zrobić i to uwaga nie tylko do trenera Skorży, ale też do prezesów Klimczaka i Rutkowskiego, to dopuszczać do sytuacji, gdy trzeba się wszystkiego domyślać - dodaje.

Reklama

Podcast "Lech na właściwym torze" - odc. 26

Zapraszamy do słuchania podcastu "Lech na właściwym torze" na różnych platformach.

Posłuchaj o Lechu na Soundcloudzie!

Znajdziesz nas także na Spotify!

Jesteśmy też na Apple Podcasts! Kliknij! 

Odwiedź nas też na Google Podcasty!

Nie przegap nas także na Breakerze!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje