Reklama

Reklama

Duże zainteresowaniem meczem Lecha z Polonią

Po zwycięstwie Lecha Poznań w Chorzowie z Ruchem 4-0 w ostatniej kolejce momentalnie wzrosła sprzedaż karnetów na mecze Kolejorza w rundzie wiosennej. W piątek wicelider piłkarskiej ekstraklasy na własnym stadionie podejmować będzie Polonię Warszawa.

Lech w imponującym stylu rozpoczął rundę wiosenną, a to sprawiło, że kibice z większym entuzjazmem kupują karnety i pojedyncze wejściówki na najbliższe spotkanie z Polonią.

- Karnety są dostępne od grudnia ubiegłego roku, ale wielu kibiców czekało na wynik i styl gry w pierwszym spotkaniu. Po zwycięstwie w Chorzowie dziennie sprzedajemy około 400 sztuk. Karnety można nabywać do piątku włącznie, więc niezdecydowanym kibicom zostało niewiele czasu - powiedział dyrektor komunikacji i marketingu Lecha Poznań Bartosz Skwiercz.

Reklama

Jak dodał,dotychczasowe wyniki sprzedaży pozwalają prognozować, że piątkowe spotkanie (początek godz. 20.45) obejrzy co najmniej 15 tysięcy widzów. Spodziewana jest ok. 100-osobowa kibiców z Warszawy.

Podczas meczu Lecha z Polonią zamknięta będzie tzw. druga trybuna, na której zasiadają najzagorzalsi fani Kolejorza. To efekt kary, jaką nałożył wojewoda wielkopolski, jeszcze w ubiegłym roku, za odpalenie rac i naganne zachowanie kibiców w trakcie spotkania ze Śląskiem Wrocław. Policja poinformowała, że do tej pory zatrzymała 22 pseudokibiców, którzy zakłócali porządek podczas wspomnianego meczu.

- Mimo zamkniętej trybuny, będzie prowadzony normalny doping, jak na poprzednich meczach. Kibice z "kotła" zasiądą na górnym poziomie trybuny numer trzy - wyjaśnił Skwiercz.

Lech w obecnym sezonie może pochwalić się najwyższą frekwencją - średnio mecze ekstraklasy w stolicy Wielkopolski ogladało 23 570 widzów.

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Lech - Polonia

Ekstraklasa: Wyniki, strzelcy, tabela. NA ŻYWO

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama