Reklama

Reklama

Carlitos ma wrócić do Ekstraklasy. I to niebywałe - do Lecha Poznań!

Hiszpański piłkarz Carlos Daniel López Huesca, znany jako Carlitos to były król strzelców Ekstraklasy. Dzisiaj gra w Panathinaikosie Ateny, ale ma wrócić do kraju. Rozmowy z nim prowadzi Lech Poznań i kilka polskich klubów - informuje red. Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów.

Byłaby to ogromna sensacja, bowiem wydawało się, że po latach gry w Polsce pożegnaliśmy Carlitosa na dobre. W latach 2017-2019 występował on najpierw w Wiśle Kraków, w barwach której został królem strzelców ligi, a następnie Legii Warszawa. To nie jedyna sensacja, bowiem przed przejściem do Legii hiszpański napastnik był już przymierzany do Lecha Poznań. Wtedy nic z tego nie wyszło.

A przecież byli gracze Legii Warszawa w dzisiejszych czasach do Lecha Poznań trafiają bardzo rzadko. A już zwłaszcza ci, którzy się raz od Lecha odbili i twierdzili, że to Legia była dla nich zawsze numerem jeden, jak twierdził Carlitos.

Reklama

Carlitos - z Panathinaikosu Ateny do Lecha Poznań?

Carlitos ma umowę z Panathinaikosem Ateny, która obowiązuje jeszcze przez rok. Lech Poznań ma jakoby chcieć go pozyskać, co wywołuje w Poznaniu konsternację. Zwłaszcza, że może być to przygotowanie gruntu pod odejście Mikaela Ishaka, na którego są oferty zagraniczne.

CZYTAJ TAKŻE: Lech Poznań ma swój plan na rozwiązanie kryzysu. Zawsze działa

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL