Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (35 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (32 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Wisła Płock (23 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (21 pkt.)

Bartosz Ślusarski: Czujemy się mocni

Piłkarz poznańskiego Lecha Bartosz Ślusarski przyznał na piątkowej konferencji, że jego zespół czuje się mocny, jest w świetnej formie i to najlepszy moment, by zagrać z prowadzącą w ekstraklasie Legią i pokonać ją w Warszawie.

Najlepszy strzelec "Kolejorza" przed spotkaniem z liderem kilkakrotnie podkreślił, że jego koledzy po ostatniej serii siedmiu zwycięstw czują się niezwykle mocni.

- Cała nasza drużyna jest gotowa na to spotkanie. Jesteśmy w bardzo dobrej formie, czujemy się mocni i nie ma lepszego momentu, by pojechać do Warszawy i wygrać mecz. Na pewno dużo się dzieje wokół tego spotkania, ale my w szatni czy na treningach nie rozmawiamy jakoś szczególnie o tym meczu. Zachowujemy się jak przed innymi konfrontacjami - powiedział napastnik poznańskiej drużyny, który zauważył, że ten pojedynek może jeszcze nie decydować o niczym.

Reklama

- Może się okazać, że pokonamy Legię, ale nie uda nam się wygrać pozostałych meczów i nie zdobędziemy mistrza. Za mecz z Legią dostaniemy najwyżej trzy punkty - stwierdził.

Zdaniem Ślusarskiego drużyna ze stolicy w pełni zasłużenie prowadzi w tabeli, ale w rundzie wiosennej to jego zespół prezentuje się lepiej. Liczy, że komplet kibiców na Łazienkowskiej obejrzy dobre widowisko.

- To będzie spotkanie dwóch obecnie najlepszych drużyn w Polsce. My chcemy wygrać, Legia też. Wiem, że czasami po takich meczach dziennikarze piszą: +" dużej chmury, mały deszcz". Ja mam jednak nadzieję, że będzie to dobre spotkanie - mówił lechita.

Snajper "Kolejorza" odniósł się również do pory spotkania (13.30), która wywołała wiele komentarzy i kontrowersji.

- Pora meczu, nie ma znaczenia, w Anglii też się tak wcześnie gra. A kwestia pogody - jedni lubią grać w upale, inni może nie. Warunki będą jednak równe dla obu drużyn - podkreślił Ślusarski, który przez kilka sezonów grał na zapleczu Premier League.

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z tego meczu. Początek w sobotę o 13.30

Relację na żywo można śledzić także na urządzeniach mobilnych

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę T-Mobile Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje