Reklama

Reklama

Apollon Limassol - Lech Poznań. Znamy skład drużyny "Kolejorza"

Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw odkrył karty przed meczem 3. rundy eliminacji Ligi Europy. W składzie "Kolejorza" na to spotkanie nie ma zaskoczeń.

Kibice Lecha Poznań zapewne w większości poprawnie wytypowaliby skład na dzisiejsze spotkanie. Jedynym zaskoczeniem może być gra Djordje Czrnomarkovicia kosztem Thomasa Rogne, choć w ostatnich spotkaniach Serb prezentował się z dobrej strony.

O ofensywie Lecha będzie stanowił Mikael Ishak, który zaliczył doskonałe wejście do zespołu "Kolejorza". Za jego plecami ustawiony zostanie Dani Ramirez, a w środku pola nie mogło zabraknąć Pedro Tiby i Jakuba Modera.

Na ławce rezerwowych znaleźli się: Marko Malenica, Wasyl Kraweć, Thomas Rogne, Karlo Muhar, Filip Marchwiński, Niko Kaczarawa oraz Michał Skóraś.

Reklama

Stawką spotkania, które rozpocznie się o godzinie 18, będzie awans do finałowej rundy eliminacji Ligi Europy. Faworytem meczu są gospodarze, ale Lech postara się sprawić niespodziankę.

Skład Lecha Poznań na mecz z Apollonem:

Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Lubomir Szatka, Djordje Czrnomarković, Tymoteusz Puchacz - Pedro Tiba, Jakub Moder - Jan Sykora, Dani Ramirez, Jakub Kamiński - Mikael Ishak.

WG

Reklama

Reklama

Reklama