Reklama

Reklama

Serbscy bliźniacy w Koronie, kadra na obóz w Kleszczowie

Korona Kielce dokonała kolejnych zimowych transferów. W poniedziałek roczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata podpisali 18-letni bracia bliźniacy Vanja i Ivan Markoviciowie, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na treningach żółto-czerwonej drużyny oraz w sparingu z Radomiakiem.

Serbowie ostatnio byli zawodnikami młodzieżowego zespołu FK Partizanu Belgrad. Pierwszy z nich jest środkowym pomocnikiem, a drugi napastnikiem. Obaj mają za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Serbii.

Trener Leszek Ojrzyński podał listę zawodników, którzy wyjadą do Kleszczowa na pierwsze zimowe zgrupowanie przygotowujące do rundy wiosennej. 

Żółto-czerwoni w ośrodku Solpark w Kleszczowie będą pracowali nad formą do 23 stycznia. W tym czasie rozegrają też trzy sparingi. Już w środę o godzinie 16 przeciwnikiem żółto-czerwonych będzie GKS Katowice. W sobotę natomiast podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zmierzą się GKS-em Bełchatów. Na zakończenie pierwszego obozu przygotowawczego Koroniarze w przyszłą środę zagrają z Bogdanką Łęczna.

Reklama

Z powodu rehabilitacji po kontuzjach na obóz nie pojechali Pavol Stano i Aleksandar Vuković.

Kadra Korony na pierwsze zgrupowanie:bramkarze: Zbigniew Małkowski, Ołeksij Szlakotin, Wojciech Małecki;

obrońcy: Tadas Kijanskas, Kamil Kuzera, Piotr Malarczyk, Tomasz Lisowski, Krzysztof Kiercz, Mateusz Bodzioch, Paweł Golański, Kamil Sylwestrzak, Dawid Szwarga;

pomocnicy: Tomasz Foszmańczyk, Vlastimir Jovanović, Michał Janota, Łukasz Sierpina, Artur Lenartowski, Marcin Cebula, Paweł Sobolewski, Bartłomiej Michalski, Paweł Zawistowski, Bartosz Kwiecień, Vanja Marković;

napastnicy: Maciej Korzym, Marcin Żewłakow, Łukasz Jamróz, Ivan Marković, Karol Angielski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL