• 6 .Warta Poznań (1 pkt.)
  • 7 .Bruk-Bet Termalica (1 pkt.)
  • 8 .Cracovia (1 pkt.)

Przegrana Korony z mistrzem Bułgarii w sparingu

Występujący w Ekstraklasie piłkarze Korony Kielce przegrali w sparingu z mistrzem Bułgarii Łudogorcem Razgrad 0-3 (0-1) w ostatnim meczu kontrolnym rozegranym podczas drugiego zgrupowania w San Roque w Hiszpanii.

Bramki zdobyli: Christo Zlatinski (22), Virgil Misidjan (59), Juninho Quixada (74).

Piłkarze Korony powrócą do Kielc w środę 5 lutego.

Pierwszy mecz po przerwie zimowej rozegrają na wyjeździe 14 lutego z Legią Warszawa. Obecnie Korona Kielce zajmuje 12. miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Korona Kielce: (I połowa) Sebastian Kosiorowski - Damian Ałdaś, Pavol Stano, Artur Lenartowski, Mateusz Janiec - Siergiej Chiżniczenko, Maciej Załęcki, Marcin Cebula, Daniel Gołębiewski, Michał Janota - Przemysław Trytko.

(II połowa) Sebastian Kosiorowski - Marcin Trojanowski, Pavol Stano, Artur Lenartowski, Damian Ałdaś - Przemysław Trytko (60. Daniel Gołębiewski), Marcin Cebula, Michał Janota (75. Maciej Załęcki), Siergiej Chiżniczenko, Mateusz Janiec - Daniel Gołębiewski (56. Karol Angielski).

Dowiedz się więcej na temat: Korona Kielce | Ekstraklasa | sparing