Reklama

Reklama

Plan przygotowań Korony Kielce

11 stycznia Korona Kielce rozpocznie treningi. Do rundy wiosennej będą przygotowywać się do rundy wiosennej w Polsce i na Cyprze.

11 stycznia Korona Kielce rozpocznie treningi. Do rundy wiosennej będą przygotowywać się do rundy wiosennej w Polsce i na Cyprze.

Do 11 stycznia zawodnicy kieleckiego klubu muszą powrócić z urlopów. Tego dnia wyjadą bowiem na tygodniowe zgrupowanie w Kleszczowie (woj. łódzkie). Będzie to pierwszy z dwóch obozów treningowych zaplanowanych na zimową przerwę w rozgrywkach.

Po raz drugi żółto-czerwoni opuszczą Kielce 23 stycznia, kiedy wyjadą na trwające nieco ponad tydzień zgrupowanie na Cyprze. Zaplanowano tam trzy mecze kontrolne. Podopieczni Brosza zmierzą się z siódmym w chińskiej ekstraklasie Shijiazhuang Yongchang (27 stycznia), z trzecim w litewskiej ekstraklasie zespołem Atlantas Kłajpeda (30 stycznia) oraz z liderem rumuńskiej ekstraklasy po rundzie jesiennej - Astrą Giurgiu (2 lutego).

Reklama

Po powrocie z Cypru piłkarze Korony zagrają jeszcze 6 lutego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dokładna godzina oraz miejsce meczu nie jest jeszcze znane.

Po 21 kolejkach Korona zajmuje 12. miejsce w ekstraklasie. W ostatnim meczu, w niedzielę, przegrała z Legią Warszawa 1-3.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy