Reklama

Reklama

Mecz Cracovia - Korona (2-2). Marcin Brosz: To bardzo dobre spotkanie

- Oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty - podsumował mecz z Cracovią trener kielczan Marcin Brosz.


- Wysoka amplituda akcji, napięcie, nie było pauz, cały czas coś się działo na boisku i na trybunach - to jest znak jakości tego spotkania - cmokał Marcin Brosz. 

- Gonienie wyniku kosztowało nas utratę wielu sił, stąd w końcówce wpuściliśmy zawodników bardziej defensywnych, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że końcówka będzie należała do Cracovii - tłumaczył.

- Brakuje nam ostatniego podania, dojeżdżamy do 20-30 metra, a później mamy kłopoty. Nad tym musimy ciągle pracować - uważa Brosz.

Airam Cabrera, który strzelił dwa gole, ale zmarnował rzut karny, był przez trenera Brosza wyznaczony do "jedenastki".

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy