Reklama

Reklama

Korona Kielce zamyka "młyn" na stadionie

Sektor zajmowany przez najbardziej zagorzałych kibiców Korony Kielce (tzw. młyn) będzie zamknięty podczas spotkania piłkarskiej ekstraklasy 12 kwietnia z Cracovią - poinformował klub po piątkowym meczu. Decyzja ma związek z incydentami z racami świetlnymi.

"Klub przeprowadzi własne dochodzenie mające na celu wskazanie winnych złamania prawa podczas dzisiejszego (piątkowego) meczu oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za oprawę. Wobec tych osób zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje z zakazami klubowymi włącznie" - napisała Korona w komunikacie.

W piątek, podczas spotkania Korony z Pogonią Szczecin, kibice gospodarzy odpalili race. W ciągu kilku minut dym zasłonił połowę boiska. Mecz był przerwany około 22. minuty w związku z zadymieniem na stadionie. W 24. minucie sędzia Krzysztof Jakubik skierował zawodników do szatni. Po kilkunastu minutach przymusowej przerwy mecz został wznowiony. Korona zremisowała z Pogonią 2-2 (2-0).

Reklama

Używanie rac świetlnych na stadionach, zgodnie z polskim prawem, jest zabronione.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę T-Mobile Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy