Reklama

Reklama

Korona Kielce - Wierna Małogoszcz 7-0 w sparingu

W meczu sparingowym Korona Kielce wygrała z trzecioligową Wierną Małogoszcz 7-0. To był pierwszy mecz zespołu Lotto Ekstraklasy pod wodzą nowego trenera Macieja Bartoszka.

Trzy gole dla zwycięzców strzelił Hiszpan Miguel Palanca, dwie dołożył Michał Przybyła, a po jednym Rafał Grzelak i Nabil Aankour.

- Najważniejsze, że są takie momenty, których oczekuję i to na pewno cieszy. Idziemy w dobrą stronę i oby to wyglądało tak dalej - powiedział Bartoszek.

Korona Kielce - Wierna Małogoszcz 7-0 (4-0)

Bramki: Miguel Palanca (5., 24., 40.), Michał Przybyła (20., 75.), Rafał Grzelak (70., karny), Nabil Aankour (86.).

Korona: Michal Pesković, Bartosz Rymaniak, Radek Dejmek, Dmitrij Wierchowcow, Rafał Grzelak, Vanja Marković,  Nabil Aankour, Mateusz Możdżeń, Jacek Kiełb (46. Serhij Pyłypczuk), Miguel Palanca (55. Dani Abalo), Michał Przybyła.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy