Reklama

Reklama

Korona Kielce. Siedmiu zawodników odejdzie z Korony

Korona Kielce jest już pewna degradacji do I ligi, choć do zakończenia sezonu została jedna kolejka. Drużyna Macieja Bartoszka straci sporą część dotychczasowego składu.

Z Korony na pewno odejdzie przynajmniej siedmiu zawodników. 

Kielecki klub potwierdził, że nie zostaną przedłużone umowy Petteriego Forsella, Ognjena Gnjaticia, Adnana Kovaczevicia, Jakuba Żubrowskiego oraz Michaela Gardawskiego. 

Nie zostanie także przedłużone wypożyczenie Andres Lioiego, a już wcześniej swoje odejście z klubu ogłosił Marcin Cebula.

Korona już wcześniej straciła matematyczne szanse na utrzymanie w Ekstraklasie. Drużyna, którą pod koniec sezonu przejął trener Maciej Bartoszek, zajmuje przedostatnie miejsce tabeli Ekstraklasy.

Reklama

W sobotę kielczanie zagrają w Ekstraklasie swoje ostatnie spotkanie. Ich rywalem będzie ostatni w tabeli ŁKS, który jako pierwszy utracił szanse na pozostanie w lidze. Początek meczu o godzinie 17.30.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy