• 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Korona Kielce przegrała z uzbeckim FC Nasaf 0-2

Uzbecki FC Nasaf pokonał Koronę Kielce 2-0 w sparingu podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi.

Kielczanie przegrali z występującym w najwyższej uzbeckiej klasie rozgrywkowej FC Nasaf po golach Ilkhoma Szomurodwa w 9. i 70. minucie spotkania.

Do 7 lutego zawodnicy Korony rozegrają jeszcze trzy mecze kontrolne. Ich kolejnymi rywalami będą Spartaki Cchinwali (Gruzja), FC Dunaujvaros (Węgry) oraz Dynamo Tbilisi (aktualny mistrz Gruzji).

W czwartek w pierwszym sparingu Korona wygrała z Zorią Ługańsk 2-0 (0-0).

FC Nasaf - Korona Kielce 2-0 (2-0)

Korona Kielce: (I połowa) Wojciech Małecki - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Leandro - Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Lukas Klemenz, Serhij Pyłypczuk - Olivier Kapo. (II połowa) Łeonid Musin - Kamil Matulka, Radek Dejmek (68 Piotr Malarczyk), Boliguibia Ouattara, Leandro - Łukasz Sierpina, Lukas Klemenz (68 Aleksandrs Fertovs), Serhij Pyłypczuk, Jacek Kiełb (77 Jakub Kotarzewski), Luís Carlos - Przemysław Trytko.