Reklama

Reklama

Korona Kielce nie zagra z Lechem Poznań najmocniejszym składem

Korona Kielce skupia się na rewanżowym starciu półfinału Pucharu Polski z Arką Gdynia i na mecz ligowy z Lechem Poznań nie pojedzie najmocniejszym składem. Szansę najprawdopodobniej dostaną zawodnicy, którzy dotychczas grali w mniejszym wymiarze czasowym.

"Odpuszczanie" meczów to jedna z głównych bolączek po podziale Ekstraklasy na grupę mistrzowską i spadkową. Drużyny pewne utrzymania i niemające szans na mistrzostwo, często traktują spotkania z lekkim dystansem.

W pierwszym spotkaniu rundy finałowej Korona nie zagra w najmocniejszym spotkaniu z liderem z Poznania. Klub z Kielc zajmuje szóstą pozycję w lidze i do miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach traci dziewięć punktów. Kielczanie mają też inny ważny powód - cztery dni po piątkowym meczu z Lechem grają rewanżowy mecz półfinału Pucharu Polski z Arką Gdynia.

Reklama

W pierwszym spotkaniu Korona ograła Arkę 2-1 i jest o krok od historycznego, drugiego awansu do finału Pucharu Polski.

Z uwagi na to trener Gino Lettieri podzielił drużynę na dwie grupy, które od środy pracują odmiennym rytmem treningowym. Jedna z nich zagra w piątek 13 kwietnia przeciwko Lechowi, druga we wtorek 17 kwietnia z Arką.

Relacje na żywo z obu meczów śledzić będzie można w serwisie eurosport.interia.pl.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy