• 6 .Lechia Gdańsk (13 pkt.)
  • 7 .Legia Warszawa (13 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (11 pkt.)

Korona Kielce - Chojniczanka 2-3 w sparingu

Przebywająca na obozie w Grodzisku Wielkopolskim ekstraklasowa Korona Kielce przegrała w sparingu z pierwszoligową Chojniczanką 2-3 (0-0).

Wszystkie bramki padły po zmianie stron.

Lider pierwszej ligi prowadził już 3-0 po bramkach Michała Jakóbowskiego (53. minuta) i dwóch Hieronima Gierszewskiego (57. i 66.).

Korona goniła wynik, w końcówce gole strzelili Michał Przybyła (85.) i Tomasz Zając (86.).

W Chojniczance sprawdzany był 26-letni Grek Panagiótis Vassilákos z GS Ilioúpolis.

Korona Kielce - Chojniczanka Chojnice 2-3 (0-0)

Bramki: Przybyła (85.), Zając (86.) - Jakóbowski (53.), Gierszewski (57., 66.).

Korona: Brljak - Rymaniak (46. Gabovs), Kwiecień (75. Mrozik), Diaw (46. Wierchowcow), Grzelak (46. Pyłypczuk) - Możdżeń (46. Cebula), Żubrowski (31. Mrozik, 61. Załęcki) - Suchanek (46. Przybyła), Aankour (31. Kotarzewski (61. Uniat), Kiełb (31. Essam, 61. Zając) - Górski (31. Smolarczyk, 61. Gawęcki).

Chojniczanka (I połowa): Budziłek - Lisowski, Biernat, Kieruzel, Kosakiewicz, Kryszak, Meshiia, Pogórski, Mikita, Niedziela, Vassilakos.

Chojniczanka (II połowa): Zacharski - Pietruszka, Widelski, Markowski, Golański, Grzelak, Zawistowski, Biskup, Jakóbowski, Gierszewski, Mikołajczak.