Reklama

Reklama

Korona - Cracovia 4-2. Jakub Żubrowski: O Jezu, ile czekał?

- O Jezu! W 72. meczu?! Nie no, dobrze. Śmiałem się, że jutro prawdopodobnie koniec świata, bo Marcin (Cebula - przyp. red.) strzelił gola, a jeszcze dołożył Bartek (Rymaniak - przyp. red.) więc to już w ogóle, kumulacja - żartował po wygranym (4-2) meczu z Cracovią, pomocnik Korony Kielce, Jakub Żubrowski.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Jakub Żubrowski był jednym z najlepszych zawodników kielczan w poniedziałkowym spotkaniu. W środkowej strefie boiska wygrywał pojedynki z Miroslavem Covilo i przecinał niemal każdą piłkę, która mogła być zalążkiem ofensywnej akcji rywala.

25-latek po meczu tryskał humorem. Najlepiej świadczy o tym rozmowa przeprowadzona z dziennikarzami po zakończeniu spotkania, w której pomocnik nie dowierzał, jak długo Marcin Cebula czekał na gola w Ekstraklasie.

Reklama

- O Jezu! W 72 meczu?! Nie no, dobrze. Śmiałem się, że jutro prawdopodobnie koniec świata, bo Marcin (Cebula - przyp. red.) strzelił gola, a jeszcze dołożył Bartek (Rymaniak - przyp. red.) więc to już w ogóle, kumulacja - stwierdził.

Piłkarz Korony ocenił również postawę drużyny w poniedziałkowym meczu. - Kluczowe było to, że szybko odpowiadaliśmy na bramki, które strzelała Cracovia. Uczulaliśmy się na stałe fragmenty, a mimo to zabrakło koncentracji i daliśmy się zaskoczyć. Dobrze, że ten mecz się tak ułożył, bo na początku drugiej połowy szybko strzeliliśmy gola na 4-2 - podsumował.

Korona Kielce pokonała Cracovię 4-2. Kolejnym rywalem kielczan będzie Arka Gdynia. "Pasy" podejmą Lecha Poznań.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy